Jesteśmy ekspertami, którzy od wielu lat zajmują się wsparciem prawnym pracodawców zatrudniających bądź planujących zatrudnić do swojej firmy Obcokrajowców.


Skontaktuj się z nami:

+48 669 474 188 kancelaria@employerpoland.pl ul. Emaus 40/3, Kraków

Aktualności:

Back to top

Praca tymczasowa, Leasing pracowniczy i Outsourcing pracowniczy

Rekrutujesz pracowników z zagranicy dla klientów w Polsce? Zajmujesz się najmem pracowników z zagranicy do innych firm w Polsce? Reprezentujesz Agencję Pracy Tymczasowej bądź Firmę Outsourcingową? Specjaliści z Employer Poland stanowią doskonałe wsparcie doradcze i wykonawcze w zakresie optymalizacji procesów prawnych związanych z wjazdem, zatrudnianiem oraz pobytem Cudzoziemców na terenie Polski. Szybkość i skuteczność naszych działań poparta jest wieloletnim doświadczeniem i tysiącami uzyskanych decyzji administracyjnych.

W ramach usług Employer Poland:

  • Doradza najlepszą formę prawną prowadzenie ww. działalności gospodarczej. Oferowanie usług najmu pracowników w ramach Agencji Pracy Tymczasowej, bądź rozwiązań z zakresu Leasingu Pracowników czy Outsourcing Personelu a nawet  Outsourcingu Całych Procesów Biznesowych) zależy od branży do której kierują swoją ofertę, a także zakresu potrzeb i wielkości firmy Klienta;
  • Doradza w zakresie optymalizacji kosztów zatrudnienia pracowników w zależności od formy prowadzonej działalności gospodarczej przez Klienta;
  • Uzyskujemy wszelkie zezwolenia i decyzje administracyjne niezbędne do legalnej pracy zagranicznego personelu na terenie Polski.