logo - employer poland


Jesteśmy ekspertami, którzy od wielu lat zajmują się wsparciem prawnym pracodawców zatrudniających bądź planujących zatrudnić do swojej firmy Obcokrajowców.


Skontaktuj się z nami:

kancelaria@employerpoland.pl ul. Emaus 40/3, Kraków

Aktualności:

Back to top

Praca tymczasowa, leasing pracowniczy
i outsourcing pracowniczy

Rekrutujesz pracowników z zagranicy dla klientów w Polsce? Zajmujesz się najmem pracowników z zagranicy do innych firm w Polsce? Reprezentujesz Agencję Pracy Tymczasowej bądź Firmę Outsourcingową? Specjaliści z Employer Poland stanowią doskonałe wsparcie doradcze i wykonawcze w zakresie optymalizacji procesów prawnych związanych z wjazdem, zatrudnianiem oraz pobytem Cudzoziemców na terenie Polski. Szybkość i skuteczność naszych działań poparta jest wieloletnim doświadczeniem i tysiącami uzyskanych decyzji administracyjnych.

  • Doradza najlepszą formę prawną prowadzenie ww. działalności gospodarczej [oferowanie usług najmu pracowników w ramach Agencji Pracy Tymczasowej, bądź rozwiązań z zakresu Leasingu Pracowników czy Outsourcing Personelu a nawet  Outsourcingu Całych Procesów Biznesowych zależy od branży, do której kierują swoją ofertę, a także zakresu potrzeb i wielkości firmy Klienta]
  • Uzyskuje wszelkie zezwolenia i decyzje administracyjne niezbędne do legalnej pracy zagranicznego personelu na terenie Polski.