a

Help your business grow by creating your next online presentation with Cevian, a business virtuoso.

Recent Posts

Quick business execution 00 875 665 874 88 cevian@select.com
Back to top

Czy zatrudniasz obcokrajowców?

Oferujemy usługi w zakresie prawnych aspektów pobytu i pracy obcokrajowca w Polsce.

Czy zajmujesz się dostarczeniem pracowników do firm w Polsce?

Zorganizujemy wszystkie potrzebne dokumenty związane z legalnym pobytem i pracą w Polsce.

Planujesz otworzyć bądź przenieść firmę do Polski?

Doradzimy Ci najlepsze prawno-urzędowe rozwiązania.

Delegujesz prawcowników do pracy w Polsce lub poza Polskę?

Usprawniamy procesy prawne związane z delegowaniem pracowników.

JESTEŚMY EKSPERTAMI

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się wsparciem prawnym pracodawców zatrudniających bądź planujących zatrudnić do swojej firmy Obcokrajowców. W ich imieniu przeprowadzamy pełen proces prawny związany z zatrudnieniem Cudzoziemca. Począwszy od uzyskania pozwolenia na jego pobyt, poprzez zapewnienie prawidłowej dokumentacji jego zatrudnienia. Naszym obszarem działania jest także wsparcie pracodawców delegujących pracowników zagranicę albo sprowadzających ich do Polski.

Co więcej, specjalizujemy się także we wsparciu prawnym przedsiębiorców z zagranicy planujących otworzyć firmę w Polsce, ale i firm krajowych stawiających sobie za cel rozwój poza granicami Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała, aktualna wiedza daje efekt w postaci skutecznego oraz szybkiego pozyskiwania, w imieniu naszych Klientów, wszelkich decyzji urzędowo-prawnych.

Współpracujemy tak z makro jak i mikro przedsiębiorstwami

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy przedstawicielami dużej korporacji z ogromną liczbą zatrudnianych Obcokrajowców, w naszej gestii będzie pozyskanie w Twoim imieniu wszelkiego rodzaju zezwoleń i dokumentów umożliwiających delegowanie, ale i legalny pobyt i pracę Twoich pracowników w Polsce oraz zagranicą.

Współpracujemy kompleksowo i doraźnie

Współpracujemy z przedsiębiorstwami zarówno w wymiarze kompleksowym (pełen pakiet usług optymalizujących pozyskanie pozwoleń zgodnie z prawem polskim, tworzenie pełnej strategii w zakresie procesu rekrutacji obcokrajowców, ale i sporządzanie umów, bieżąca pomoc w zakresie prawa pracy, windykacja należności, reprezentowanie podmiotu przed organami administracyjnymi i sądami), jak i doraźnym (pozyskiwanie w sytuacji konieczności wymaganych dokumentów tj. zezwolenia na pracę, przedłużenie zezwoleń, zmiany we wnioskach itp.).

Nasze doświadczenie oszczędza Twoje pieniądze i czas

O skuteczności naszych działań świadczą liczby: 5 lat doświadczenia, w tym ponad 40 klientów biznesowych, ponad 250 klientów indywidualnych i aż 1500 uzyskanych, pozytywnych decyzji. Doskonała znajomość prawa, ale i procedur administracyjnych związanych z zatrudnianiem obcokrajowców, delegowaniem pracowników, otwieraniem bądź przenoszeniem firmy z i do Polski to gwarancja sukcesu biznesowego naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt:

ul. Kalwaryjska 69/34, Kraków